Bartłomiej Buczek – członek zarządu, dyrektor ds. przewozów PKP SKM w Trójmieście sp. z o.o. – Kolejny prelegent VII Sopockich Warsztatów Logistycznych

Kolejny prelegent na VIII Sopockich Warsztatach Logistycznych. Tym razem reprezentant PKP SKM w Trójmieście sp. z o.o. – Bartłomiej Buczek, członek zarządu, dyrektor ds. przewozów

Bartłomiej Buczek – członek zarządu, dyrektor ds. przewozów PKP SKM w Trójmieście sp. z o.o. od 1 lipca 2009r.  Z transportem kolejowym związany od 1991r. W latach 2006-2009 Dyrektor Zakładu Północnego PKP Intercity S.A.  Absolwent Wydziału Ekonomicznego UG. Ukończył studia podyplomowe Szkoła Menadżerów na Wydziale Organizacji UG oraz studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości w Katedrze Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Ekspert Polskiej Izby Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei. Przewodniczący Sektora „Koleje Aglomeracyjne i Regionalne Międzynarodowego Związku Kolei (UIC). Członek Komitetu Sterującego Globalnego Forum Pasażerskiego UIC.

panorma in mari via tua