Michał Czerwiec (ELSE Systemy Informatyczne): Automatyzacja w systemach WMS – etykiety obce (kurier) dla paczek wysyłkowych – Warsztat V SWL
Jednym z warsztatów prowadzonych w ramach tegorocznej edycji SWL jest warsztat prowadzony przez Pana Michała Czerwca, Dyrektora ds. Rozwoju Biznesu ELSE pt. „Automatyzacja w systemach WMS – etykiety obce (kurier) dla paczek wysyłkowych”.
Michał Czerwiec – magister, absolwent Uniwersytetu Gdańskiego o specjalności Transport i Logistyka. Od lat związany z branżą IT dla biznesu, choć doświadczenie zdobywał też w sprzedaży, windykacji i księgowości. Jako wzięty logistyk, ściśle współpracował z wieloma firmami z sektora dystrybucji i produkcji oraz doradczo z dziesiątkami firm i osób z bardzo różnych zakresów tematycznych biznesu. Wykładowca studiów stacjonarnych, niestacjonarnych i podyplomowych z zakresu logistyki magazynowania, logistyki dystrybucji, zarządzania łańcuchem dostaw oraz systemów informatycznych wspierających te zagadnienia. Obecnie Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w firmie ELSE Systemy Informatyczne, odpowiedzialny za tworzenie i realizację strategii biznesowej firmy na rynku.
ELSE – ELSE Systemy Informatyczne z siedzibą w Gdańsku, produkuje oprogramowanie dla biznesu od 1992 roku. 25 lat doświadczenia sprawiło, że produkty z logo ELSE mają charakter praktyczny i użyteczny. Oferta ELSE pokrywa nie tylko podstawowe funkcje systemów dla dystrybucji, magazynu, zakupów, sprzedaży czy finansów (ERP i WMS). Dysponuje też rozwiązaniami dla przedstawiciela mobilnego i kierowców na smartfony czy tablety, systemami elektronicznego obiegu dokumentów, portalami internetowymi typu B2B, programami klasy BI z budżetowaniem, skanerami kodów kreskowych w magazynie, RFID oraz wiele innych. Systemy ELSE znajdują zastosowanie w wielu branżach.
Paweł Wojciechowski (Polski Komitet Narodowy Epal): Palety – kosztowny przyjaciel logistyki – Warsztat V SWL
Jednym z warsztatów prowadzonych w ramach tegorocznej edycji SWL jest warsztat prowadzony przez Pana Pawła Wojciechowskiego, Pełnomocnika Zarządu ds. Rozwoju Polskiego Komitetu Narodowego Epal pt. „Palety – kosztowny przyjaciel logistyki”.
Paweł Wojciechowski
Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Polskiego Komitetu Narodowego Epal
Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydziału Transportu i Łączności
Studia podyplomowe z zakresu logistyki – Szkoła Główna Handlowa
Studia podyplomowe z zakresu finansów – Politechnika Łódzka
Doświadczenie w logistyce od blisko 20 lat, głównie w międzynarodowych przedsiębiorstwach
Od ponad 10 lat właściciel firmy InterConsulting zajmującej się doradztwem logistycznym
Związany z tematyką paletową od 2000 roku
Od 2008 roku związany z Polskim Komitetem Narodowym Epal
Od 2012 roku Dyrektor Techniczny w European Pallet Association Epal
Od 2013 roku Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju PKN Epal
Od 2014 roku Pracownik Komitetu Technicznego Polskiego Komitetu Normalizacyjnego nr 162
Wykładowca akademicki w zakresie obszaru szeroko rozumianej logistyki
Członek Rady Pracodawców Wyższej Szkoły Logistyki
Członek Rady Biznesu Uniwersytetu Łódzkiego
Członek Rady Ekspertów Uniwersytetu Gdańskiego
Członek Polskiego Towarzystwa Logistycznego
Biegły Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sieradzu slot koko
Iwona Wasielewska-Marszałkowska: Praktyczne aspekty obsługi spedycyjnej współczesnych łańcuchów dostaw – czyli jak zostać spedytorem? – V (kolejna) odsłona „give me 5(W) spedytorze” – Warsztat V SWL
Jednym z warsztatów prowadzonych w ramach tegorocznej edycji SWL jest warsztat prowadzony przez Panią Iwonę Wasielewską-Marszałkowską, wieloletniego praktyka na rynku TSL pt. „Praktyczne aspekty obsługi spedycyjnej współczesnych łańcuchów dostaw – czyli jak zostać spedytorem? – V (kolejna) odsłona „give me 5(W) spedytorze””.
Warsztaty obejmują obszar tematyczny dotyczący istoty realizacji celów logistyki z szczególnym uwzględnieniem praktycznych aspektów w spedycyjnej obsłudze współczesnych łańcuchów dostaw oraz wymagań prawnych odnoszących się do działalności spedycyjnej. dewagacor