Bieżąca edycjaPomimo obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce chcielibyśmy nadal aktywizować studentów logistyki poprzez nowe wydarzenie Naukowego Koła Logistyki:Naukowe Koło Logistyki ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych studentów do udziału w serii wydarzeń pod hasłem Piątki z logistyką. Będzie to cykl wirtualnych spotkań studentów Uniwersytetu Gdańskiego oraz innych polskich uczelni z menedżerami logistyki.

Do współpracy zaproszone zostały przedsiębiorstwa, dla których logistyka jest procesem wspierającym działalność podstawową - produkcyjną, handlową lub usługową, jak i przedsiębiorstwa świadczące usługi logistyczne czy oferujące oprogramowanie informatyczne wspierające logistykę. Stworzy to okazję do uzupełnienia wiedzy teoretycznej, zdobywanej na studiach, o doświadczenia praktyków.

Piątki z logistyką zostały objęte patronatem honorowym Rektora Uniwersytetu Gdańskiego prof. dra hab. Piotra Stepnowskiego  oraz Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów

Zapraszamy do śledzenia informacji o nadchodzących wydarzeniach na Facebooku  i stronie internetowej Naukowego Koła Logistyki.

panorma in mari via tua