dr inż. Grzegorz Lichocik, Magdalena Jamroziak (Dachser): Komunikacja w sieci dostaw – Warsztat V SWL

Jednym z warsztatów prowadzonych w ramach tegorocznej edycji SWL jest warsztat prowadzony przez Pana dra inż. Grzegorza Lichocika Prezesa Zarządu Dachser w Polsce oraz Panią Magdalenę Jamroziak HR Manager w Dachser Polska pt. „Komunikacja w sieci dostaw”.


 
 

Dr inż. Grzegorz Lichocik

Członek Rady GS1 Polska
Prezes Zarządu Dachser w Polsce

 
Grzegorz Lichocik z branżą logistyczną związany jest już od ponad 23 lat. Kierując kolejnymi projektami współtworzył rynek logistyki i standardy w branży TSL w naszym kraju. Od 2007 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Dachser w Polsce, z sukcesem rozwijając usługi logistyczne dla polskich eksporterów, zwłaszcza w kontekście przesyłek drobnicowych. Wcześniej w latach 1994-2007 pracował jako dyrektor logistyki i dyrektor regionu w firmie Schenker. W czasie swojej kariery zawsze dąży do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
 
Grzegorz Lichocik posiada stopień dr inż. nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu. Jest absolwentem Politechniki Łódzkiej. Pracę dyplomową w 1989 r. realizował w École Supérieure d’Ingénieurs de Marseille. We Francji ukończył również podyplomowe studia z zakresu zarządzania i marketingu w Institut d’Administration des Entreprises de l’Université Jean Moulin Lyon III. Naukę z zakresu zarządzania pogłębiał w Ashridge Business School oraz ukończył Podyplomowe Studium Zarządzania Logistycznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
 
Jest członkiem rady Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim, Wiceprezesem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz Członkiem Rady GS1 Polska. Dodatkowo zasiada w Radzie Naukowej czasopisma Logistyka i jest autorem wielu publikacji związanych z zarządzaniem i logistyką, publikowanych m.in. w magazynach Logistyka, Eurologistics, Logistyka a jakość, Harvard Business Review, Controlling Manager, Businessman Magazine oraz dziennikach ekonomicznych jak Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta Finansowa.
 
Prywatnie miłośnik jazzu, windsurfingu i mechaniki kwantowej.

 
 

Magdalena Jamroziak

HR Manager w Dachser Polska
 
Magdalena Jamroziak, HRowiec z wyboru i z zamiłowania. Od początku swojej kariery zawodowej związana jest z obszarem zarządzania ludźmi. W Dachser, globalnej firmie logistycznej, zajmuje stanowisko HR Managera. Wcześniej, przez 10 lat pracowała w firmie DB Schenker jako specjalista ds. HR, gdzie odpowiadała m.in. za koordynację procesów rekrutacji, prowadzenie projektów CSR, a także doradztwo w zakresie stosowania narzędzi i rozwiązań z zakresu zarządzania ludźmi. Przez kolejne blisko dwa lata związana była z Asseco Poland, pełniąc funkcję Partnera Biznesowego ds. HR. W ostatnim czasie pracowała w Samsung Electronics, gdzie w roli Senior HR Business Partnera odpowiadała kompleksowo za realizację strategii personalnej w przydzielonych obszarach biznesowych. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jak również studiów MBA w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie żona i mama trzech nastolatków oraz pasjonatka gier planszowych. Motto, które wyznaje na co dzień, to cytat z Winstona Churchill’a “Attitude is a little thing that makes a big difference.”
 
  RTP Live 2023

panorma in mari via tua
https://170.187.225.108/ https://139.162.29.153/ https://139.177.185.150/ DANASLOT https://146.190.83.55/ https://167.71.198.75/ https://139.59.116.144/ https://178.128.91.217/ https://178.128.112.167/ https://165.22.62.117/